МІЖНАРОДНІ КОНФЕРЕНЦІЇ
2013 р.
ХХІІ Всеросійська науково-методична конференція «Університетська гімназія»

25-30 березня 2013 року ліцеїсти ІІ курсу Колдов Єгор та Терентьєва Олександра представляли ліцей на конференції у Санкт Петербурзі (РФ). Робота Терентьєвої Олександри «Подвиг Заполяр’я» у секції «Історія та суспільствознавство» відзначена дипломом ІІІ ступеня.

Конкурс-фестиваль «Діалог держав і партнерство в освіті»

14 березня 2013 року команда ліцею брала участь у конкурсі-фестивалі «Діалог держав і партнерство в освіті», який проводився у Печерському районі міста Києва. Учні демонстрували знання про історію та культурні традиції держави-партнера ліцею – Китайської Народної Республіки.

ІІ Міжнародна учнівська олімпіада з історії

Олімпіада проводиться на виконання заключного Київського Комюніке, що прийняте під час Форуму міністрів освіти європейських країн «Школа ХХІ століття: Київські ініціативи». Цьогоріч в Олімпіаді брали участь 16 учнів із 8 країн.Серед переможців - ліцеїстки Новікова Марія - ІІ місце, Галстян Маріам - ІІ місце, Гундич Катерина - ІІІ місце.

Х Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Актуальні проблеми міжнародних відносин»

15.10.2013 ліцеїсти ІІІ курсу виступали з доповідями на Х Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Актуальні проблеми міжнародних відносин», Київ, ІМВ КНУ імені Тараса Шевченка у секціях «Країнознавство» та «Актуальні проблеми міжнародних фінансів».