МІЖНАРОДНЕ ПАРТНЕРСТВО
2013 р.

Із метою поглиблення культурних взаємозв'язків між Україною та іншими державами, розвитку лінгвістичних компетенцій, лідерських якостей учнівської молоді, у рамках діяльності Центру міжнародного співробітництва у 2013 році ліцеїсти відвідали: Erasmus-Grasser-Gymnasium (Мюнхен, ФРН), Школу англійської мови «Саусборн» (Борнмут, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), Shanghai High School (Шанхай, КНР), навчальні заклади Відня та Будапешту (Австрія, Угорщина).

Ліцей відвідали делегації:

Shanghai High School
(Шанхай, КНР)

педагогічна громада із м. Осло
(Королівство Норвегія)

Global JayaInternational School
(Джакарта, Індонезія)

Erasmus-Grasser-Gymnasium
(Мюнхен, ФРН)

Програма ЮНЕСКО «Подорожуй та вивчай декоративно-прикладне мистецтво»

У 2013 році Комітет Всесвітньої спадщини ООН з питань освіти, науки і культури надав статусу всесвітньої нематеріальної спадщини ряду культурних об'єктів різних країн, у тому числі й українському декоративно-орнаментальному народному малярству – Петриківському розпису. Саме тому традиційними у ліцеї стали майстер-класи з «Петриківки» для гостей ліцею, зокрема учнів Erasmus-Grasser-Gymnasium (ФРН) та Shanghai High School (КНР).

Ліцеїсти організовують навчання традиційним українським народним танцям для іноземних гостей ліцею та самі вчаться грі на народних індонезійських інструментах.

Урок міжнародної дипломатії

23 грудня група вихованців та вчителів ліцею відвідали Посольство Республіки Індонезії в Києві. Мета візиту – знайомство з принципами роботи дипломатичного представництва, станом двосторонніх відносин між Індонезією та Україною.