МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ЛІЦЕЮ

«Ліцей- то храм науки,
То школа-родина,
То символ європейської освіти,
То символ плідної співпраці,
То символ величезної працелюбності,
То символ грандіозного успіху»

«Гарвардський? Кембриджський? Ні! Український!!!», - ці слова були сказані засновниками ліцею в далекі 90-і роки, коли на шкільній карті України з'явився Український гуманітарний ліцей, один із перших в Україні заклад нового типу. Саме з метою вивчення, збереження педагогічних традицій колективу ліцею та забезпечення духовної єдності поколінь випускників був створений у 2006 році до 15 річниці заснування Музей історії ліцею.

Фото2

Експонати музею висвітлюють події, які передували створенню ліцею: історію шкіл №147 імені О. Радищева та №132, діяльність виробничого комбінату, що був відкритий у 70-х роках..

Музей історії ліцею зберігає пам'ять про тих, хто закладав перші цеглини в будівлю ліцею. Це вчителі-ровесники навчального закладу на чолі з директором Ганною Стефанівною Сазоненко, Піклувальна рада разом з її незмінним головою, першим Президентом незалежної України Леонідом Макаровичем Кравчуком та «зоряні випускники».

Левова частка експонатів – з життя та розвитку ліцею. Вони розповідають про різнопланову діяльність педагогічного колективу та його вихованців; плідну співпрацю з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, цікаву дослідницьку й видавничу діяльність учителів та випускників ліцею. Представлені різновекторні напрямки партнерства в рамках асоційованих шкіл ЮНЕСКО, Євроклубу, "Партнер"-клубу.

Про високі досягнення педколективу та його вихованців свідчать багаточисельні медалі, здобуті ліцеєм на Міжнародних виставках, олімпіадах; кубки, грамоти, дипломи і навіть небесний астероїд, який з 2013 року носить ім'я "УГЛІЯ".

Експозиції музею >>

«Отак і живемо – родиною.

Живемо Україною.

Живемо традиціями.

Живемо сучасним»