ВИПУСКНИКИ

Випускники ліцею… Уже відомі політичні й громадські діячі, науковці, журналісти, соціологи, юристи, економісти...

У державно-політичній еліті – Леся Оробець, депутат Верховної Ради України. Серед дослідників-науковців: 28-річний доктор економічних наук Андрій Гайдуцький; Данило Гетьманцев – доцент кафедри адміністративного та фінансового права юридичного факультету, кандидат юридичних наук; Юрій Носик – доцент кафедри цивільного права юридичного факультету, кандидат юридичних наук, Ольга Совгиря – доцент кафедри конституційного права юридичного факультету, кандидат юридичних наук; Олександр Дикий – доцент Інституту міжнародних відносин, кандидат економічних наук, економіст-міжнародник. Ми гордимося відомою правозахисницею Лесею Матвійчук.

Лідія Таран і Наталка Фіцич, Максим Буткевич і Максим Драбок, Олена Кошіль і Юлія Микитенко, Ольга Годованець і Олександр Власенко (ціла когорта наших на телебаченні) – сьогодні відомі тележурналісти. Рідні голоси доносить радіоефір: Оксана Ващенко і Олексій Ананов, Наталка Неділько і Віра Перцова. Їхні імена – на сторінках газет. Бо вони ті газети творять, як Наталка Палій та Ольга Васильченко.

Ми радіємо, що вони знайшли себе в улюбленій справі. Ми стежимо за їхнім злетом. Ми щасливі від того, що вони люблять ліцей і пам’ятають ліцей.

У 2013 році створена Асоціація випускників «Родинна цінність», що символізує об’єднання людей, для яких ліцей залишається «Родиною» по життю. Із слів Олександра Романенка, голови Асоціації, – «Ліцей може і має стати тим ланцюжком, який буде поєднувати нас, його випускників, у майбутньому».