ЄДИНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР ЛІЦЕЮ

Реальність сьогодні така, що кожна освітня система повинна мати свій специфічний (авторський) інформаційний освітній простір як компонент сучасної педагогічної системи і одночасно інформаційного простору регіону, країни, свою модель інформатизації, високий рівень інформаційної культури суб’єктів.

У ліцеї – європейський стандарт комп’ютеризації та організація доступу до знань, виражених інформаційними потоками в комп’ютерних мережах.

Інформаційно-освітній простір виступає конструктивною основою побудови навчально-виховного процесу, який задовольняє сьогоднішні вимоги до освіти, реалізацію ідеї безперервної освіти та мотиваційно-цільової готовності суб’єктів до неї.

Розвиток єдиного інформаційного простору Українського гуманітарного ліцею здійснюється відповідно до програми реалізації Концепції «Єдиний інформаційний простір ліцею – рівний доступ до якісної освіти» , в основі якої – комплексний підхід, спрямований на поетапну реалізацію програми створення, розвитку «електронного гуманітарного ліцею» як єдиної відкритої е-системи, яка охоплює усі напрямки життєдіяльності закладу.

Ключовою стала орієнтація на використання ідеології колаборативного навчання та blended learning.