ЛЮДИНА І ДОВКІЛЛЯ
2013 р.

9-12 квітня 2013 року в рамках відзначення Року ООН з Міжнародної водної співпраці, ліцеїстка І курсу В. Власова із проектом «Визначення катіонів та аніонів у природних водах» брала участь у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз 2013», який є національним етапом Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize 2013».

Додаткова інформація

«Стокгольмський Водний Приз» — це один з найпрестижніших міжнародних конкурсів в галузі збереження водного середовища і єдині у світі, які відбуваються під патронатом і за безпосередньої участі королівської родини. Міжнародний конкурс проходить в рамках Всесвітнього водного тижня (World Water Week) у Стокгольмі, де вручаються нагороди – «Стокгольмський Водний Приз» (Stockholm Water Prize) – за найкращу наукову розробку, «Стокгольмський Юнацький Водний Приз» (Stockholm Junior Water Prize, SJWP) – за найкращий молодіжний проект та «Стокгольмську Промислову Водну Нагороду» (Stockholm Industry Water Award) – за найефективніше використання води в промисловості Так як і Нобелівська премія «Стокгольмський водний приз» вручається Його Королівською Величністю королем Швеції Густавом, нагороду переможцю SJWP– голубу кришталеву краплю і 5000 дол. США – вручає особисто Її Королівська Високість принцеса Швеції Вікторія.

Національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» під назвою «Всеукраїнський юнацький водний приз» проводить видавництво «ЕКОінформ» у співпраці з Національним еколого-натуралістичним центром, НТУУ «Київський політехнічний інститут» . Конкурс відкритий для всіх проектів, які торкаються водної тематики. Основні критерії визначення переможця – самостійність виконання, глибина досліджень і новизна прийнятого технічного рішення.

В Україні фінал конкурсу відбувається в Києві в НТУУ «Київський політехнічний інститут», визначення переможців - в Національному натуралістичному центрі. Гран-Прі конкурсу - скляну краплю «Медіум» вручає Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні. Основна ж нагорода переможцю Гран-Прі – поїздка у Швецію для участі у Stockholm Junior Water Prize.

2010-2011 рр.

• участь у V регіональній конференції старшокласників «Модель ООН. Київ-2010»: «Світова спільнота – гарант збереження біорізноманіття для стійкого розвитку людства» , березень 2010 року. Команда ліцеїстів представляла держави Канаду та Кувейт. Учні відзначені Дипломом за високий рівень підготовки команди та високу дипломатичну майтерність;

• у ХІІ Всеукраїнській конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Земля – наша спільна домівка: на шляху до збереження біорізноманітності та зближення культур. Досвід ЮНЕСКО, міжнародна практика, українські реалії» , вересень 2010 р. м. Севастополь. Завдання проекту: привернути увагу до екологічних проблем. Ліцеїстами проведено дослідження екологічної ситуації в Україні, окреслено шляхи подолання проблем. Члени команди відзначені Сертифікатом за активну участь у роботі конференції та дипломом за участь в екологічній виставці.